Reklama

Podhale: Znaleziono zakopane ciało młodego mężczyzny

Policja w Nowym Targu przesłuchuje 23-letniego mieszkańca miasta, który został zatrzymany w nocy z soboty na niedzielę, gdy po pijanemu groził nożem przypadkowym przechodniom. Przesłuchiwany wskazał, że w lesie na Kokoszkowie jest zakopane ciało młodego mężczyzny - poinformowała "Gazeta Krakowska". Policja podejrzewa, że to zwłoki poszukiwanego od listopada 25-letniego Michała Marka.

W niedzielę po południu nowotarska policja, prokurator, grupa dochodzeniowo-śledcza z Komendy Wojewódzkiej w Krakowie oraz biegły z Zakładu Medycyny Sądowej potwierdzili, że w lesie na Kokoszkowie są zakopane zwłoki - poinformowała "Gazeta Krakowska".

"Niewykluczone, że martwy mężczyzna to 25-letni Michał M. z Nowego Targu, który zaginął w nocy z 20 na 21 listopada" - powiedziała Katarzyna Cisło z Komendy Wojewódzkiej w Krakowie.

Sekcja zwłok ma ustalić, w jaki sposób zginął znaleziony wczoraj mężczyzna.

Na razie nie wiadomo, w jaki sposób zatrzymany w Nowym Targu 23-latek dowiedział się o zakopanym ciele młodego mężczyzny.

Reklama

Zaginął w listopadzie

O zaginionym Michale Marku informowaliśmy 1 grudnia 2015 roku. Nowotarska policja poszukiwała 25-letniego mężczyzny, który 21 listopada 2015 roku wyszedł z domu około godziny 18:00. Od tej pory nie skontaktował się z rodziną. Śledczy ustalili, że mężczyzna 22 listopada tuż po północy przebywał w rejonie ulicy Krzywej, Kolejowej oraz alei 1000-lecia.

INTERIA.PL/Gazeta Krakowska

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy