Reklama

Reklama

Oświęcim: Z rzeki wyłowiono ciało 69-latki

Ciało 69-letniej kobiety, która była poszukiwana od kilku godzin, wyłowili strażacy z wody u zbiegu Soły i Wisły w Oświęcimiu (woj. małopolskie). Prokurator zarządził sekcję zwłok, która wykaże bezpośrednią przyczynę zgonu.

Zwłoki kobiety zauważył w nocy z soboty na niedzielę wędkarz łowiący ryby u zbiegu Soły i Wisły. Z ustaleń policji wynika, że to 69-letnia mieszkanka gminy Oświęcim, która była poszukiwana od kilku godzin - podała w niedzielę oświęcimska policja.

- W sobotę wieczorem dyżurny komendy został powiadomiony o zaginięciu 69-letniej, cierpiącej na depresję mieszkanki gminy Oświęcim. Z relacji rodziny wynikało, że podczas poszukiwań znaleźli jej odzież niedaleko stopnia wodnego na rzece Sole w Broszkowicach - zrelacjonowała w niedzielę rzecznik policji w Oświęcimiu asp. szt. Małgorzata Jurecka.

Reklama

Psy podjęły trop

W poszukiwaniach zaginionej uczestniczyli policjanci, strażacy zawodowi, ochotnicy z grupy poszukiwawczo-ratowniczej z Kęt wraz z psami do poszukiwania ludzi. - Psy podjęły trop i doprowadziły do lustra wody - podała Jurecka.

Tuż przed godziną pierwszą w nocy z operatorem numeru alarmowego 112 skontaktował się wędkarz, który u zbiegu Soły i Wisły, kilka kilometrów od miejsca poszukiwań, zauważył w wodzie ludzkie zwłoki.

- Strażacy wyłowili ciało 69-latki. Prokurator zarządził sekcję zwłok, która wykaże bezpośrednią przyczynę zgonu - powiedziała Małgorzata Jurecka.

Wasze komentarze
No hate

Dodawanie komentarzy pod tym artykułem zostało wyłączone

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym, nasyconym nienawiścią komentarzom, niezależnie od wyrażanych poglądów. Jeśli widzisz komentarz w innych serwisach, który jest hejtem – wyślij nam zgłoszenie.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy