Reklama

Reklama

Olkusz: Mężczyzna onanizował się przed 15-latką. Sprawę bada policja

Do szokującej sceny doszło na jednym z przystanków autobusowych w Olkuszu (woj. małopolskie). Mężczyzna w średnim wieku onanizował się przed 15-letnią dziewczyną. Sprawa została zgłoszona na policję. Trwa ustalanie tożsamości sprawcy.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek po południu przy ulicy Kościuszki. 15-letnia Wiktoria czekała na przystanku na autobus. W pewnym momencie do nastolatki miał podejść mężczyzna w średnim wieku i zacząć się przed nią onanizować. 

Nikt nie zareagował

- Całe to wydarzenie bardzo mnie zszokowało, nie spodziewałam się czegoś takiego w publicznym miejscu. Szczerze, nie wiedziałam, co robić, bałam się zrobić zdjęcie jego twarzy, trzęsły mi się ręce - opisała nastolatka w rozmowie z "Gazetą Krakowską".

Oprócz dziewczyny na przystanku było kilkanaście osób, które widziały całe zdarzenie. Jak wynika z relacji 15-latki, nikt nie zareagował. Nastolatkę z opresji uratował przyjazd autobusu. - Gdy wsiadałam, (sprawca - red.) odszedł z przystanku. Nie czekał na żaden autobus, tylko stał tam z wiadomych przyczyn - powiedziała 15-latka.

Reklama

Policja prosi o pomoc

Z relacji dziewczyny wynika, że mężczyzna miał około 50 lat, 170 centymetrów wzrostu oraz krótkie, siwe włosy. Był ubrany w szarą koszulkę i dżinsy. 

Sprawa została zgłoszona na policję, która prosi wszystkich świadków zdarzenia o pomoc w ustaleniu sprawcy. 

Jak poinformowała "Gazeta Krakowska", na przystanku znajdują się kamery, jednak miejsce w którym doszło do zdarzenia, znajduję się w tzw. martwym punkcie i całe zajście nie zostało zarejestrowane.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje