Napad na bank w Nowym Targu. Trwa obława
Policja poszukuje mężczyzny, który we wtorek około godz. 17 wtargnął do jednego z banków w Nowym Targu, oddał strzał z pistoletu hukowego i zażądał wydania pieniędzy, po czym uciekł – poinformował PAP rzecznik nowotarskiej policji Roman Wolski.

Policja prowadzi obławę na złodzieja. Kontrolowane są m.in. drogi wylotowe z miasta.
Na razie policja nie ujawnia, jaką sumę pieniędzy ukradł mężczyzna. Podczas napadu nikt nie ucierpiał.







