Reklama

Reklama

Małopolskie: Zwęglone zwłoki w samochodzie

Samochód zaparkowany nad brzegiem rzeki, a w środku zwęglone zwłoki - takiego makabrycznego odkrycia dokonano w niedzielę 8 listopada w Podolszu (woj. małopolskie) u zbiegu dwóch rzek: Skawy i Wisły.

Śledczy ustalają okoliczności śmierci mężczyzny - podała rzecznik oświęcimskiej policji Małgorzata Jurecka.

"Przez kilka godzin policjanci badali miejsce zdarzenia. Obecny był prokurator i biegły z zakresu pożarnictwa. Wstępnie ustalono, że to 46-letni wędkarz z Chrzanowa. W nocy próbował dogrzać butlą gazową wnętrze samochodu, w wyniku czego doszło do pożaru" - powiedziała asp. szt. Małgorzata Jurecka.

Rzecznik dodała, że prokurator zlecił przeprowadzenie sekcji zwłok, aby ustalić przyczynę śmierci, a także - na podstawie DNA - potwierdzić tożsamość mężczyzny.

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy