Reklama

Reklama

Małopolskie: Znaleziono zwłoki ojca i syna

​Rodzinna tragedia w miejscowości Żębocin koło Proszowic w Małopolsce. W jednym z domów znaleziono ciała dwóch mężczyzn.


Zwłoki ojca i syna zostały znalezione w czwartek rano w jednym z domów w miejscowości Żębocin k. Proszowic w woj. małopolskim. Policja nie podaje szczegółów zdarzenia i przyczyn śmierci mężczyzn.

Jak poinformowała Barbara Szczerba z zespołu prasowego małopolskiej policji, o znalezieniu ciał mężczyzn w wieku 72 i 33 lat poinformował funkcjonariuszy członek rodziny. Miejsce tragedii zostało zabezpieczone przez policjantów; prowadzone są tam czynności z udziałem prokuratora i biegłego z zakresu medycyny sądowej.

Reklama

O tragedii w Żębocinie poinformowało też w czwartek na swych stronach internetowych radio RMF FM.

Z nieoficjalnych ustaleń dziennikarza RMF FM Marka Wiosło wynika, że w trakcie rodzinnej sprzeczki ojciec miał zabić swojego syna, a następnie popełnić samobójstwo.


Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy