Reklama

Reklama

Małopolskie: Zaginęła 17-letnia Oliwia ze Skawiny

Zaginęła 17-letnia Oliwia Karwacik ze Skawiny - informują funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Skawinie. Nastolatka ostatni raz była widziana w poniedziałek 13 maja. Jak informuje "Dziennik Polski", to nie pierwszy raz, gdy 17-latka jest poszukiwana.

Zaginiona ostatni raz widziana była w poniedziałek 13 maja w godzinach wieczornych.

Reklama

Jak czytamy na stronie policji, w nocy z 13 na 14 maja oddaliła się z miejsca zamieszkania, zabierając rzeczy osobiste. Do chwili obecnej 17-latka nie powróciła do miejsca zamieszkania oraz nie nawiązała kontaktu z rodziną.

Nastolatka ma 155 cm wzrostu, jest średniej budowy ciała. Ma brązowe oczy i długie, proste włosy koloru czarnego.

W dniu zaginięcia była ubrana w czarną kurtkę oraz spodnie typu jeans koloru ciemnego.

Osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje o zaginionej proszone są o kontakt z Komisariatem Policji w Skawinie pod nr tel.  12 277-71-11. Można także dzwonić pod 997.

Jak podaje "Dziennik Polski", to kolejny raz, kiedy nastolatka jest poszukiwana. Na stronie policji widnieje informacja, że policjanci już wcześniej poszukiwali nastolatki w styczniu br.

Wasze komentarze
No hate

Dodawanie komentarzy pod tym artykułem zostało wyłączone

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym, nasyconym nienawiścią komentarzom, niezależnie od wyrażanych poglądów. Jeśli widzisz komentarz w innych serwisach, który jest hejtem – wyślij nam zgłoszenie.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje