Reklama

Reklama

Małopolskie: Tragiczny finał poszukiwań 22-latka

Na terenie gminy Kozłów znaleziono zwłoki. Jak donoszą lokalne media, to ciało poszukiwanego od poniedziałku 22-letniego taksówkarza.

Jak dowiedziała się wcześniej Interia, mężczyzna ostatni raz widziany był w niedzielę ok. godz. 23. 

Matka młodego taksówkarza informowała za pośrednictwem mediów społecznościowych, że 22-latek wyjechał z domu i wpadł w poślizg. Następnego dnia znaleziono jego samochód w rowie, jednak po kierowcy nie było śladu. Pani Agnieszka podała na Facebooku informacje, jakoby jej syn próbował prosić o pomoc mieszkańców domu, w pobliżu którego wpadł w poślizg. Nikt jednak miał mu nie otworzyć drzwi.

Rodzina, strażacy i policjanci od wczoraj poszukiwali 22-letniego Kajetana H. W akcji pomagały psy oraz kamery termowizyjne. 

Reklama

Finał poszukiwań okazał się tragiczny. Jak donoszą lokalne media, m.in. "Dziennik Polski", w gminie Kozłów znaleziono ciało 22-latka. 

Na miejscu pracują służby. Policjanci wstępnie wykluczyli, by do śmierci mężczyzny przyczyniły się osoby trzecie. 

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy