Reklama

Reklama

Małopolskie: Nie żyje kobieta i jej 15-letni syn. Zwłoki odnalazł mąż

Zwłoki syna i żony odnalazł w rodzinnym domu mąż. Do tragedii doszło w miejscowości Siedliska w woje. małopolskim we wtorek (13 października). Śledczy nie udzielają informacji, w jaki sposób doszło do tragedii.

Policja potwierdziła, że 50-letni mężczyzna po powrocie do domu z pracy odkrył zwłoki swojej 40-letniej żony i 15-letniego syna.

Reklama

- Wczoraj około godz. 18 dostaliśmy informację, że mężczyzna odnalazł dwa ciała, swojej żony oraz syna - powiedział asp. sztab. Paweł Klimek z tarnowskiej policji. W domu przebywał także drugi syn 50-latka, który według relacji funkcjonariuszy nie był świadomy tego, co się działo. 19-latek miał nie wiedzieć, że w rodzinnym domu doszło do tragedii, nie słyszał żadnych dźwięków czy hałasów.

Na ciele 40-latki policja nie stwierdziła żadnych obrażeń. Na zwłokach młodszego syna zaobserwowano rany cięte, nie wiadomo jednak, jakie było ich pochodzenie.

Na miejscu znalezienia zwłok pracował prokurator z Prokuratury Rejonowej z Tarnowa oraz służby śledcze z tarnowskiej komendy oraz Komendy Wojewódzkiej Policji z Krakowa, a także Laboratorium Kryminalistyczne z Krakowa. Śledczy pracowali na miejscu do wczesnych godzin rannych.

Śledczy nie udzielają informacji, w jaki sposób doszło do tragedii.

Wasze komentarze
No hate

Dodawanie komentarzy pod tym artykułem zostało wyłączone

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym, nasyconym nienawiścią komentarzom, niezależnie od wyrażanych poglądów. Jeśli widzisz komentarz w innych serwisach, który jest hejtem – wyślij nam zgłoszenie.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje