Reklama

Reklama

Małopolskie: Na A4 zderzyły się cztery samochody i dwa busy. Pięć osób rannych

Odblokowano lewy pas jezdni autostrady A4 po zderzeniu czterech samochodów osobowych i dwóch busów pomiędzy Brzeskiem a Tarnowem Mościce (woj. małopolskie) - poinformowała w poniedziałek w nocy Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad (GDDKiA).

Jak przekazał Łukasz Bik z Punkt Informacji Drogowej Centrali GDDKiA, pomiędzy Brzeskiem a Tarnowem Mościce odblokowano już lewy pas jezdni w kierunku Rzeszowa.

Wcześniej GDDKiA informowała, że przed godziną pierwszą w nocy doszło tam do zderzenia czterech samochodów osobowych i dwóch busów, w wyniku czego pięć osób zostało rannych. Po tych wypadkach jezdnia do Rzeszowa była zablokowana i wyznaczono objazd drogą krajową numer 94.

Wypadek na autostradzie A4 w woj. opolskim. Zginęła jedna osoba

Dwa tygodnie temu, również na autostradzie A4, lecz w województwie opolskim, doszło do tragicznego w skutkach wypadku. Po czołowym zderzeniu dwóch samochodów ciężarowych zginął jeden z kierowców, drugi został ranny. Oba pojazdy stanęły w płomieniach.

Reklama

- Jeden z tych pojazdów się zapalił, a w drugim zapaliła się tylko kabina. Jeden z kierowców został wyciągnięty przez osoby postronne z tej kabiny, uratowany i zabrany do szpitala. Natomiast drugi kierowca pozostał płonącym samochodzie, bo świadkowie nie byli w stanie go uratować i ten mężczyzna spłonął -  powiedziała portalowi Radio Opole oficer dyżurna opolskich strażaków kapitan Elżbieta Zalewska.

Droga była całkowicie zablokowana.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy