Reklama

Reklama

​Małopolskie: 46-latek zginął przygnieciony przez ciągnik rolniczy

Mężczyzna zginął na miejscu po tym, jak przygniótł go ciągnik rolniczy. Do wypadku doszło na drodze dojazdowej do jednej z posesji w miejscowości Sędziszowa w gminie Bobowa - poinformował w czwartek (5 listopada) rzecznik małopolskiej policji mł. insp. Sebastian Gleń.

Z ustaleń policjantów wynika, że na mokrej i pokrytej liśćmi drodze dojazdowej do posesji ciągnik zsunął się na pobliską skarpę i przewrócił na bok przygniatając mężczyznę.

Służby ratunkowe wezwał świadek zdarzenia, który próbował ratować poszkodowanego. Mężczyzna zmarł przed przyjazdem karetki pogotowia.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL