Reklama

Reklama

Małopolska: Zaginęła 17-latka

Funkcjonariusze z Komendy Wojewódzkiej Policji w Krakowie poszukują Katarzyny Wróbel z Będkowic. 17-latka wyszła z domu 24 lutego i do tej pory nie wróciła.

17-letnia Katarzyna Wróbel z Będkowic (gm. Wielka Wieś) wyszła z domu 24 lutego bieżącego roku około godz. 19:30 i do chwili obecnej nie powróciła do miejsca zamieszkania ani nie nawiązała kontaktu z rodziną.

Nastolatka ma 165 cm wzrostu, waży 55 kg i jest szczupłej budowy ciała. Ma podłużną twarz, zielone oczy i blond włosy do ramion. 

W dniu zaginięcia ubrana była w spodnie i czerwone buty sportowe na podwyższonej podeszwie. Miała różową torebkę wykończoną falbanką. 

Osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje o zaginionej proszone są o kontakt z Komisariatem Policji w Zielonkach pod nr: 47 832 11 50 lub, 12 285 01 07 lub 112.

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy