Reklama

Reklama

Małopolska: Zaginęła 16-letnia Agnieszka Matejko z synem

Policja z Limanowej poszukuje 16-letniej Agnieszki Matejko i jej siedmiotygodniowego syna Wiktora. Nastolatka wyszła w poniedziałek z dzieckiem z ośrodka wczasowego w miejscowości Owieczka i od tamtej pory nie nawiązała kontaktu z opiekunami. W budynku zostawiła wózek, ubrania i dokumenty.

Jak podaje limanowska policja, nastolatka w poniedziałek po południu wyszła z dzieckiem z domu wczasowego-agroturystycznego w miejscowości Owieczka i udała się w nieznanym kierunku.

Od tamtej pory dziewczyna nie nawiązała kontaktu z opiekunami. W ośrodku wypoczynkowym, w którym przebywała, zostawiła wózek dziecięcy, ubrania swoje i dziecka, rzeczy niezbędne do pielęgnacji niemowlaka i dowód osobisty.

Policja prosi osoby, które mogłyby udzielić informacji na temat miejsca pobytu osób zaginionych, o ich przekazanie bezpośrednio do dyżurnego Komendy Powiatowej Policji w Limanowej: 47-83-45-400 lub na numer telefonu alarmowego 112.

Reklama

Agnieszka Matejko ma ok. 155-160 cm wzrostu, jest szczupła, ma długie wiśniowo-rude włosy i ciemne oczy, mocno zarysowane brwi. W chwili zaginięcia wymieniona ubrana była w jasno różową obcisłą sukienkę za kolano i różowe klapki. Jej synek był ubrany w białe body.

Wasze komentarze
No hate

Dodawanie komentarzy pod tym artykułem zostało wyłączone

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym, nasyconym nienawiścią komentarzom, niezależnie od wyrażanych poglądów. Jeśli widzisz komentarz w innych serwisach, który jest hejtem – wyślij nam zgłoszenie.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje