Reklama

Reklama

Małopolska. 73-latek przygnieciony przez traktor. Służby badają okoliczności

W Jodłówce Tuchowskiej w woj. małopolskim zginął 73-letni traktorzysta. Mężczyzna kierujący traktorem zjechał ze stromego wzniesienia i wypadł z drogi. Pojazd przewrócił się i przygniótł kierowcę. Policjanci wyjaśniają przyczyny oraz okoliczności wypadku.

"Ciało 73-latka zostało zabezpieczone w zakładzie patomorfologii tarnowskiego szpitala, a pojazd odholowany na parking, by przeprowadzić szczegółowe jego oględziny" - poinformowała w piątek policja.

Do zdarzenia doszło w czwartek wieczorem. - Dokładne przyczyny i okoliczności ustalamy. To była wąska, kręta, gminna droga o dużym nachyleniu. Może mężczyzna stracił panowanie nad pojazdem - powiedział oficer prasowy tarnowskiej policji Paweł Klimek.

Ustalenia służb 

Według wstępnych ustaleń, 73-letni mieszkaniec Jodłówki Tuchowskiej jadąc traktorem domowej produkcji zjechał z drogi i stoczył się ze skarpy. Pojazd wywrócił się do góry kołami i przygniótł mężczyznę.

Reklama

Na miejscu mężczyźnie próbowali pomagać sąsiedzi. Byli też ratownicy medyczni, OSP i PSP oraz lekarz, który stwierdził zgon.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy