Reklama

Reklama

Listopad dawno nie był tak ciepły

Około 18 stopni Celsjusza pokazywały wczoraj termometry w Krakowie. Ostatnio tak ciepło było na początku listopada siedem lat temu. Rekord padł jednak w 1968 roku, kiedy słupki rtęci w termometrach zawędrowały do 22 kreski.

Wielu krakowian postanowiło spędzić dzień "na sportowo". Jeździli na rowerach, rolkach, tłumnie spacerowali.

Reklama

- Przyjemnie się biega w taką pogodę. Dzisiaj spacer, a jeszcze taka pogoda ma być co najmniej przez kilka dni. Całą zima mogłaby być taka, do marca. Ale nie będzie. To taki przerywnik, ale miły - mówili w rozmowie z reporterem RMF FM mieszkańcy Krakowa.

Prognoza pogody na wtorek

We wtorek w kraju zachmurzenie umiarkowane lub duże. Rano na Kaszubach i Żuławach mgły ograniczające widzialność do bardzo słabej. W pasie od Mazur i Suwalszczyzny, przez Kujawy i północ Mazowsza, po Śląsk i Opolszczyznę miejscami słabe opady deszczu.

Temp. maks. wyniesie na przeważającym obszarze kraju 12-14 st. Na północnym wschodzie będzie chłodniej - 10-12 st., a od Opolszczyzny przez Górny Śląsk i Małopolskę po Podkarpacie, cieplej - 15-17 st. Wiatr słaby, na południowym wschodzie umiarkowany, południowo-zachodni.

Sprawdź prognozę pogody dla twojego miasta i regionu!

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy