Reklama

Reklama

Kraków: Zaginęła 80-latka. Policja i bliscy proszą o pomoc

Krakowska policja i zaniepokojeni bliscy poszukują 80-letniej Anny Twardosz. Kobieta wyszła z domu w sobotę, 13 lipca po godzinie 17:00. Od tamtej pory nie dała znaku życia.

Pani Anna Twardosz, dla przyjaciół Hanka, cierpi na zaburzenia pamięci. W sobotę opuściła swoje mieszkanie na krakowskim osiedlu Kościuszkowskim i udała się w nieznanym kierunku.

Starsza pani jest szczupłej budowy ciała, ma ok. 165 cm wzrostu, krótkie włosy, niebieskie oczy i zwykle nosi okulary. W chwili zaginięcia miała na sobie granatową pikowaną kurtkę, czarne spodnie oraz ciemne klapki. Wychodząc wzięła ze sobą czarną torebkę, nie wiadomo, czy ma przy sobie jakiekolwiek dokumenty.

Zaginiona mimo problemów neurologicznych jest osobą komunikatywną, odpowiada na pytania i jest w stanie prowadzić logiczną rozmowę. Jest też sprawna fizycznie i w pełni mobilna. W tej chwili może być zdezorientowana i przestraszona.

Reklama

Według jednej z hipotez chciała udać się w kierunku rodzinnego domu w Wiśniowej (pow. myślenicki) i być może zgubiła drogę. Pani Anna z uwagi na stan prawdopodobnie nie pamięta swojego krakowskiego adresu.

Wszystkie osoby, które mają jakikolwiek informacje o zaginionej kobiecie, prosimy o kontakt z numerami alarmowymi 112 lub 997, bądź z Komisariatem Policji VII w Krakowie - 12 61 52 911.

 

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy