Reklama

Reklama

Kraków: Zaginęła 17-latka

Funkcjonariusze z krakowskiej policji proszą o pomoc w odnalezieniu 17-letniej Pauliny Zakrockiej.

Zaginiona po raz ostatni widziana była w Krakowie przy ul. Meiselsa, skąd udała się w nieznanym kierunku i do chwili obecnej nie nawiązała kontaktu z rodziną.

17-letnia Paulina Zakrocka ma ok. 170 cm wzrostu, waży ok. 50 kg, jest szczupłej budowy ciała, ma blond włosy do ramion i brązowe oczy. 

W dniu zaginięcia ubrana była w czarną kurtkę z futrem przy kapturze, szare spodnie oraz buty sportowe marki Nike. Miała na sobie chustę w kratę.

Osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje o zaginionej, proszone są o kontakt z policją: nr tel.  12 61 53 521, 12 61 53 060. 12 61 52  910 lub 112.

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy