Reklama

Reklama

Kraków: Zaginął 21-letni Błażej Lepiarczyk

W Krakowie zaginął 21-letni student Wydziału Informatyki, Elektroniki i Telekomunikacji AGH, Błażej Lepiarczyk. 4 lipca wyszedł z domu i do chwili obecnej nie powrócił ani nie nawiązał kontaktu z bliskimi. Policja i rodzina zaginionego proszą o pomoc w poszukiwaniach.

21-latek ostatni raz był widziany w czwartek 4 lipca około godziny 18.00 po tym, jak wyszedł z domu przy ulicy Lea w Krakowie.

Reklama

Błażej Lepiarczyk jest szczupłej budowy ciała, ma 187 cm wzrostu, niebieskie oczy i długie, sięgające do ramion, ciemne blond włosy. 21-latek nosi okulary korekcyjne.

Jak informuje rodzina zaginionego za pośrednictwem profilu na Facebooku "Zaginieni przed laty", w dniu zaginięcia student prawdopodobnie ubrany był w zieloną koszulkę, brązową bluzę i spodnie sztruksowe albo moro. 

Lepiarczyk jest cukrzykiem i nosi pompę insulinową. Przy sobie ma nie mieć insuliny - czytamy. 

Z informacji przekazanych Interii wynika, że student pozostawił list.

Jak dowiaduje się Interia zapowiedział w nim wysłanie drugiego listu. Ten drugi list dotarł do rodziny dzisiaj. Został wysłany z Rzeszowa.

Rodzina Błażeja apeluje, aby czytelnicy zwrócili uwagę na jego obecność w tamtych stronach, na Podkarpaciu. Ma cukrzycę typu 1, jest bardzo możliwe, że będzie potrzebował insuliny.

Osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje o zaginionym proszone są o kontakt z Komisariatem Policji IV w Krakowie pod nr tel.12 6151-093, 12 61-51-234 lub 12 61-51-025. Można również dzwonić pod 112 oraz 997.

Wasze komentarze
No hate

Dodawanie komentarzy pod tym artykułem zostało wyłączone

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym, nasyconym nienawiścią komentarzom, niezależnie od wyrażanych poglądów. Jeśli widzisz komentarz w innych serwisach, który jest hejtem – wyślij nam zgłoszenie.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje