Reklama

Reklama

Kraków: Okradła turystkę na oczach policjantów

Policjanci z komisariatu w Krakowie byli świadkami nietypowej sytuacji. Na ich oczach obywatelka Słowacji okradła w pobliżu Rynku Głównego turystkę z Wielkiej Brytanii.

Do zdarzenia doszło w ubiegłą niedzielę (2 lutego) w nocy nieopodal Rynku Głównego w Krakowie.

Policjanci zauważyli, jak do stojącej na chodniku nietrzeźwej turystki z Wielkiej Brytanii podeszła inna kobieta. Obywatelka Słowacji, wykorzystując fakt, że turystka była pijana, zaczęła ją przytulać.

"Funkcjonariusze szybko zorientowali się, że ten przypływ czułości ze strony 58-latki nie jest przypadkowy" - czytamy na stronie policji. 

Po chwili, na oczach policjantów, Słowaczka wyciągnęła z torebki Brytyjki portfel, po czym szybko się oddaliła.

Reklama

Kobieta została zatrzymana. W kieszeni jej kurtki znaleziono skradziony portfel. Policjanci oddali go Brytyjce. 

Obywatelka Słowacji trafiła do aresztu. Jak informuje policja, odpowie za przywłaszczenie i ukrycie dokumentów, za co grozi jej do dwóch lat pozbawienia wolności.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy