Reklama

Reklama

Kraków: Niewybuchy na komisariacie. Pirotechnicy w akcji

Na komisariacie policji na os. Złotej Jesieni na Nowej Hucie pojawił się mężczyzna, który przyniósł niewybuchy - podaje Radio Kraków. Przyniesione przez mieszkańca Krakowa materiały wybuchowe to kilka sztuk amunicji i granat.

Mężczyzna stwierdził, że znalazł materiały wybuchowe w piwnicy mieszkania, które niedawno nabył. Komisariat został odgrodzony i zabezpieczony przez funkcjonariuszy. 

Reklama

Jak się okazało, mężczyzna rzeczywiście kupił mieszkanie w jednym z bloków na osiedlu w Nowej Hucie. Podczas prac porządkowych znalazł w piwnicy mały brezentowy worek, w którym znajdowało się prawdopodobnie kilka sztuk amunicji i przedmiot wyglądający jak granat.

Worek zaniósł na komisariat na os. Złotej Jesieni w Nowej Hucie. Policjanci zabezpieczyli znalezisko na zewnątrz budynku, teren otoczyli taśmą i wezwali pirotechników, którzy odpowiednio zabezpieczą znalezisko.

Policja apeluje o zachowanie ostrożności w przypadku znalezienia niewybuchów, tj. zawiadomienie odpowiednich służb i niepodejmowanie samodzielnych działań.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje