Reklama

Reklama

Kraków: Mężczyzna wypożyczył rowerek i zaginął. Trwają poszukiwania

Krakowscy policjanci poszukują 39-letniego Adama Ptaka, który we wtorek po południu wypożyczył rowerek wodny i wypłynął nim na Wisłę w pobliżu Klasztoru Benedyktynów w Tyńcu. Mężczyzna nie wrócił na brzeg. Ślad po nim zaginął.


Zaginiony to 39-letni mieszkaniec miejscowości Skotniki. We wtorek 11 czerwca w godzinach porannych wyszedł z domu w Krakowie i miał udać się do pracy w Gliwicach. Około godziny 15. był widziany przez pracownika wypożyczalni  sprzętu wodnego nad Wisłą w Tyńcu. Wypożyczył rowerek, ale nie wrócił na przystań. 

Około godz. 18 o zaginięciu mężczyzny powiadomił policję jeden z pracowników wypożyczalni rowerków. 

Wszczęto poszukiwania. Przeczesano Wisłę i brzeg rzeki. W dryfującym na Wiśle rowerku policjanci znaleźli rzeczy osobiste mężczyzny. 

Reklama

Zaginiony nie wrócił do domu, ani nie nawiązał kontaktu z rodziną. 

W środę poszukiwania mają być wznowione. 

Zaginiony mężczyzna ma 180 cm wzrostu, brązowe oczy, włosy krótkie koloru czarnego, nos prosty, szczupłą budowę ciała. Nosi aparat ortodontyczny. 

Wychodząc z domu miał na sobie białą koszulę zapinaną na guziki, ciemno granatową marynarkę, materiałowe granatowe spodnie i czarne buty. Przez świadków widziany był w jasnej koszulce i spodniach dżinsowych. 

Wszystkie osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje o zaginionym proszone są o kontakt z Komisariatem Policji V w Krakowie pod  tel. 12 61 52 916  lub 112, 997.

O pomoc w poszukiwaniach mężczyzny prosi także rodzina.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy