Reklama

Reklama

Kraków: Mężczyzna wypożyczył rowerek i zaginął. Trwają poszukiwania

Krakowscy policjanci poszukują 39-letniego Adama Ptaka, który we wtorek po południu wypożyczył rowerek wodny i wypłynął nim na Wisłę w pobliżu Klasztoru Benedyktynów w Tyńcu. Mężczyzna nie wrócił na brzeg. Ślad po nim zaginął.


Zaginiony to 39-letni mieszkaniec miejscowości Skotniki. We wtorek 11 czerwca w godzinach porannych wyszedł z domu w Krakowie i miał udać się do pracy w Gliwicach. Około godziny 15. był widziany przez pracownika wypożyczalni  sprzętu wodnego nad Wisłą w Tyńcu. Wypożyczył rowerek, ale nie wrócił na przystań. 

Około godz. 18 o zaginięciu mężczyzny powiadomił policję jeden z pracowników wypożyczalni rowerków. 

Wszczęto poszukiwania. Przeczesano Wisłę i brzeg rzeki. W dryfującym na Wiśle rowerku policjanci znaleźli rzeczy osobiste mężczyzny. 

Reklama

Zaginiony nie wrócił do domu, ani nie nawiązał kontaktu z rodziną. 

W środę poszukiwania mają być wznowione. 

Zaginiony mężczyzna ma 180 cm wzrostu, brązowe oczy, włosy krótkie koloru czarnego, nos prosty, szczupłą budowę ciała. Nosi aparat ortodontyczny. 

Wychodząc z domu miał na sobie białą koszulę zapinaną na guziki, ciemno granatową marynarkę, materiałowe granatowe spodnie i czarne buty. Przez świadków widziany był w jasnej koszulce i spodniach dżinsowych. 

Wszystkie osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje o zaginionym proszone są o kontakt z Komisariatem Policji V w Krakowie pod  tel. 12 61 52 916  lub 112, 997.

O pomoc w poszukiwaniach mężczyzny prosi także rodzina.

Wasze komentarze
No hate

Dodawanie komentarzy pod tym artykułem zostało wyłączone

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym, nasyconym nienawiścią komentarzom, niezależnie od wyrażanych poglądów. Jeśli widzisz komentarz w innych serwisach, który jest hejtem – wyślij nam zgłoszenie.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama