Reklama

Reklama

Kraków: Mężczyzna wypadł z czwartego piętra

Krakowscy policjanci uczestniczyli w wigilię w interwencji domowej, w trakcie której awanturujący się mężczyzna wyskoczył z czwartego piętra przez okno. Spadł na samochód, a następnie o własnych siłach wrócił do domu. Policja zabrała go do szpitala, gdzie nie stwierdzono obrażeń.

Jak poinformował rzecznik małopolskiej policji mł. insp. Sebastian Gleń, w nocy z 23 na 24 grudnia policjanci zostali wezwani na interwencję do jednego z mieszkań w bloku na Prądniku Czerwonym.

Wzywająca pomocy młoda kobieta, będąca pod wpływem alkoholu, oświadczyła, że "już nie ma tematu", bo agresywny znajomy "właśnie wyskoczył przez okno".

Policjanci potraktowali to jako żart. Chwilę później oficer dyżurny otrzymał jednak zgłoszenie dotyczące tej samej ulicy. Zgłaszający poinformował, że zniszczono samochód sąsiada, bo "ktoś na niego spadł". Policjanci znaleźli uszkodzony samochód, ale nikogo przy nim nie było.

Reklama

Policja sprawdzała w krakowskich szpitalach, ale do żadnego z nich nie trafił pacjent, który mógłby spaść z wysokości.

Nad ranem, kiedy trwało ustalanie, co stało się z mężczyzną, policja otrzymała kolejne zgłoszenie o awanturze domowej na jednym z nowohuckich osiedli. Dzwonił ojciec w sprawie syna, który po powrocie do domu był agresywny i kłótliwy.

Policjanci ustalili, że awanturujący się 34-latek jest osobą, która kilka godzin wcześniej wyskoczyła z czwartego piętra na Prądniku Czerwonym. Zawieźli go na Szpitalny Oddział Ratunkowy, gdzie okazało się, że pomimo upadku z kilkunastu metrów mężczyźnie nic nie dolega.

Za zniszczenie samochodu 34-latek może odpowiadać cywilnie.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy