Reklama

Reklama

Kraków: Fotografował dziewczynki w strojach kąpielowych. Został zatrzymany

Policja zatrzymała 50-letniego mężczyznę, który nad Zalewem Bagry w Krakowie fotografował nastoletnie dziewczynki. W jego telefonie komórkowym ujawniono zdjęcia z ukrycia, które przedstawiały zarówno całe postacie, jak i wykadrowane miejsca intymne.

Mężczyzna fotografował na Bagrach dziewczynki ubrane w kostiumy kąpielowe, kadrując ich części intymne. Strażnicy ujęli go i zabezpieczyli jego telefon. Został przekazany w ręce policji - poinformowała Straż Miejska Miasta Krakowa.

Incydent miał miejsce w niedzielę wieczorem. Na przystanku przy ul. Koziej strażników zatrzymała grupa nastolatków. Wskazali mężczyznę, który według ich oświadczeń chwilę wcześniej miał robić im zdjęcia z ukrycia.

Zabrali mu telefon

Nastolatkowie zrelacjonowali, że całą grupą podeszli do niego i zabrali mu telefon, jednocześnie uniemożliwiając mu oddalenie się z miejsca. Chciał ich przekupić butelką wódki, w zamian za niepowiadamianie o zdarzeniu policji. 

Reklama

W jego telefonie strażnicy znaleźli zdjęcia dziewczynek, zawierające zarówno całe postacie, jak i wykadrowane miejsca intymne, a także inne podobne treści z internetu.

Mężczyzna przyznał się, że to on jest autorem zdjęć. 50-latek został przekazany wezwanym na miejsce policjantom.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy