Reklama

Reklama

Kozłów: 19-latek miał w ręce papierosa. Nagle zaczął płonąć

19-latek z Kozłowa uległ poważnemu wypadkowi - informuje "Gazeta Krakowska". Powodem miał być papieros, od którego zajęło się ubranie młodego mężczyzny. 19-latek trafił do szpitala z poważnymi obrażeniami.

Początkowe informacje na temat wypadku wskazywały, że doszło do niego w niedzielę. Jak jednak podaje "Gazeta Krakowska", wydarzenia rozegrały się jeszcze w sobotę, a ich przebieg był inny niż opisywał serwis Patrol998-Małopolska.

Wspomniany serwis podawał, że w niedzielę rano 19-latek z Kozłowa (województwo małopolskie) oblał się benzyną i podpalił. Jak się jednak okazuje, przebieg zdarzeń był zupełnie inny.

Kozłów: 19-latek miał w ręce papierosa. Nagle zaczął płonąć

"Gazeta Krakowska" podaje, że do wypadku doszło w sobotę wieczorem. Wówczas młody mężczyzna miał przebywać w swoim domu, gdzie odpalił papierosa. Nagle zajął się ogniem, który udało mu się ugasić bez pomocy służb. Niestety, w niedzielę rano, ojciec 19-latka zauważył, że jego syn jest nieprzytomny. Wtedy wezwał medyków.

Reklama

Z relacji lokalnej gazety wynika, że po 19-latka przybył śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, którym przetransportowano mężczyznę do szpitala. Rzeczniczka miejscowej policji wskazała w rozmowie z gazetą, że 19-latek ma oparzenia pierwszego stopnia.

W ostatnich dniach miał miejsce inny tragiczny wypadek związany z przypadkowym podpaleniem. Tancerka i finalistka programu "You Can Dance" Natalia Madejczyk miała zająć się ogniem podczas gotowania - ujawnił "Super Express".

36-latka zmarła w wyniku poniesionych obrażeń. 

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy