Reklama

Reklama

Koronawirus w Nowym Sączu: Małopolski Ośrodek Ruchu Drogowego wstrzymuje egzaminy od wtorku

Małopolski Ośrodek Ruchu Drogowego w Nowym Sączu wstrzymuje do odwołania przeprowadzanie egzaminów praktycznych. Powodem jest wykrycie przypadków zakażenia koronawirusem u pracowników.


Jak czytamy na stronie internetowej ośrodka, "w związku z potwierdzonymi przypadkami zakażenia wirusem SARS-CoV-2 u pracowników MORD Nowy Sącz, w trosce o zdrowie osób egzaminowanych oraz pracowników od dnia 28 lipca 2020 (wtorek) do odwołania wstrzymuje się przeprowadzanie egzaminów praktycznych oraz pozostałą działalność Małopolskiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Nowym Sączu oraz oddziału terenowego w Nowym Targu".

Na razie nie ma jednak bardziej szczegółowych informacji dotyczących tego, jak dużo osób pracujących w ośrodku zostało zakażonych.

Reklama

Kierownictwo informuje jednocześnie, że wniesione opłaty za egzaminy zachowują ważność.


Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy