Kolejny wybryk w Tatrach. Policjanci zatrzymali turystę z Australii

Policyjny radiowóz zaparkowany na polanie w Tatrach, w tle ośnieżone szczyty i lasy.
Kolejny wybryk w Tatrach. Policjanci zatrzymali turystę z AustraliiKPP ZakopanePolicja

W skrócie

  • Australijski turysta został zatrzymany przez policjantów w Zakopanem za jazdę quadem bez wymaganych uprawnień.
  • Policja skontrolowała konwój trzech quadów na ulicy Salamandra w Kościelisku i ujawniła brak uprawnień u 26-letniego obywatela Australii.
  • Mężczyznę ukarano grzywną w wysokości 2000 zł, zakazem prowadzenia pojazdów mechanicznych na terenie Polski na sześć miesięcy oraz zobowiązano do pokrycia kosztów sądowych.
  • Więcej ważnych informacji znajdziesz na stronie głównej Interii, otwiera się w nowym oknie

Kolejny wybryk turysty w Tatrach. Policja zatrzymała Australijczyka

Zobacz również:

Mężczyzna dobrowolnie poddał się karze

Zobacz również:

Zobacz również:

"DE:KOD": Niemiecki system kaucyjny. W tle bieda i wielkie biznesy INTERIA.PL