Reklama

Reklama

​Dziennikarka Interii Agnieszka Maj wyróżniona

Dziennikarka Interii została wyróżniona medalem 30-lecia odrodzonego samorządu, przyznawanym przez Radę Miasta Krakowa osobom i instytucjom, które wniosły wkład w rozwój miasta.

Medal wręczany jest osobom i instytucjom z kraju i zagranicy zasłużonym dla wspierania działań samorządu lokalnego Miasta Krakowa w ciągu ostatnich 30 lat. Agnieszka Maj z Interii otrzymała go za profesjonalizm, zaangażowanie i "konsekwentne działania na rzecz krakowskiego samorządu". 

Wyróżnienie dziennikarce Interii wręczył Dominik Jaśkowiec, przewodniczący Rady Miasta Krakowa. 

Agnieszka Maj pracuje w Interii od 2017 roku, obecnie na stanowisku wydawcy strony głównej. Wcześniej była dziennikarką "Dziennika Polskiego". 

Reklama

Była nominowana do Polsko-Niemieckiej Nagrody im. Tadeusza Mazowieckiego za artykuł "Angeli Merkel nie wolno stawiać w rzędzie przeciwników Polski", a także do Nagrody Dziennikarzy Małopolski.

Wasze komentarze
No hate

Dodawanie komentarzy pod tym artykułem zostało wyłączone

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym, nasyconym nienawiścią komentarzom, niezależnie od wyrażanych poglądów. Jeśli widzisz komentarz w innych serwisach, który jest hejtem – wyślij nam zgłoszenie.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje