Reklama

Akcja służb w Kętach. Poszukiwany znalazł się w kontenerze na odzież

Poszukiwanego od kilku tygodni mężczyznę, podejrzewanego o kradzież, policjanci znaleźli w... kontenerze na odzież w Kętach. - Chował się w nim, nakrywając kołdrą - podał w poniedziałek rzecznik małopolskiej policji mł. insp. Sebastian Gleń. Mężczyznę zatrzymano.

Mężczyzna wpadł w ręce policjantów w piątek. Wieczorem operator numeru alarmowego 112 otrzymał zgłoszenie od mieszkańca Kęt, który z okna mieszkania dostrzegł, jak do kontenera na odzież używaną wskakuje mężczyzna

Kęty. Schował się w kontenerze na odzież- Pojechał tam jeden z patroli. Policjanci zaczęli pukać w kontener, ale nikt się nie odzywał. Sprawdzili więc wnętrze kontenera, używając kamery telefonu komórkowego. Ku ich zdumieniu na nagraniu zobaczyli mężczyznę chowającego się pod kołdrą. Kazali mu wyjść - zrelacjonował Sebastian Gleń.

Gdy mężczyzna wyszedł, okazało się, że to 43-latek z Kęt, którego od kilku tygodni poszukuje żywiecka prokuratura. Zdaniem śledczych ma on związek z kradzieżą z włamaniem. Mężczyznę zatrzymano.

Gleń zaapelował do osób, które znają miejsce pobytu poszukiwanych o powiadomienie policji. Zapewniona jest anonimowość. Aktualny wykaz takich poszukiwanych znajduje się na stronach internetowych jednostek policji.

Reklama


PAP
Dowiedz się więcej na temat: złodziej | kradzież

Reklama

Reklama

Reklama