Zostawił w toalecie służbową broń. Wobec policjanta wszczęto postępowanie

article cover
Policjant omyłkowo pozostawił broń w toalecie na stacji benzynowej (zdj. ilustracyjne)Marysia ZawadaReporter

W skrócie

  • W Zielonej Górze na stacji benzynowej policjant przez pomyłkę pozostawił broń w toalecie. Znalezisko zgłosiła osoba postronna.
  • Broń była zabezpieczona i została odzyskana wraz z pełnym kompletem amunicji. Nikt poza policjantem nie miał z nią kontaktu.
  • Funkcjonariusz z dwuletnim doświadczeniem zostanie objęty postępowaniem dyscyplinarnym, a dalsze decyzje zapadną po wyjaśnieniu okoliczności.
  • Więcej ważnych informacji znajdziesz na stronie głównej Interii, otwiera się w nowym oknie

Zielona Góra. Policjant pozostawił broń w toalecie, znalazła ją osoba postronna

Zobacz również:

Funkcjonariusz miał dwuletnie doświadczenie w służbie. Teraz grożą mu konsekwencje

Zobacz również:

Nowe zdolności Polski. Tajemnicze zdjęcia satelitów nad RosjąINTERIA.PL