Reklama

Reklama

​Wieczór kawalerski zakończony tragedią. Zarzuty i areszt dla 35-latka

Na trzy miesiące trafił do aresztu 35-latek podejrzany o zabójstwo 31-letniego mężczyzny i usiłowanie zabójstwa 32-latka. Do przestępstwa doszło w sobotę rano w jednym z ośrodków wypoczynkowych w Sławie (woj. lubuskie) - poinformował rzecznik Prokuratury Okręgowej w Zielonej Górze Zbigniew Fąfera.

Reklama

Śledztwo w tej sprawie prowadzi Prokuratura Rejonowa we Wschowie. W niedzielę policja doprowadziła do niej zatrzymanego mężczyznę.

Reklama

"35-latek usłyszał zarzuty zabójstwa i usiłowania zabójstwa, zagrożone karą dożywotniego więzienia. Jeszcze tego samego dnia sąd pozytywnie rozpatrzył wniosek prokuratury o jego tymczasowe aresztowanie na okres trzech miesięcy" - powiedział Fąfera.

Dodał, że podejrzany odmówił składania wyjaśnień. Trwa ustalanie okoliczności przestępstwa i motywu, jakim kierował się jego sprawca.

Do zajścia doszło w sobotę, 24 sierpnia, w jednym z ośrodków wypoczynkowych. Ze wstępnych ustaleń wynika, że grupa mężczyzn spoza powiatu wschowskiego przyjechała nad jezioro w Sławie na wieczór kawalerski. Do tragicznych wydarzeń doszło około godziny 4.00 nad ranem.

35-letni mężczyzna zaatakował nożem dwóch uczestników imprezy. Jeden z zadanych ciosów trafił w okolice serca 31-latka. Mężczyzny nie udało się uratować. Drugi z pokrzywdzonych w wieku 32-lat został raniony w okolice nerki i trafił do szpitala, gdzie był operowany. Jego stan jest stabilny. Zarówno pokrzywdzeni, jak i podejrzany to mieszkańcy woj. dolnośląskiego.

Sława to popularna miejscowość turystyczna nad Jeziorem Sławskim, największym w woj. lubuskim.

Wasze komentarze
No hate

Dodawanie komentarzy pod tym artykułem zostało wyłączone

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym, nasyconym nienawiścią komentarzom, niezależnie od wyrażanych poglądów. Jeśli widzisz komentarz w innych serwisach, który jest hejtem – wyślij nam zgłoszenie.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje