Reklama

Reklama

Tragiczny wypadek na przejeździe kolejowym. Nie żyją trzy osoby

We wtorek ok. godz. 17 w miejscowości Dąbrówka Wielkopolska (woj. lubuskie) doszło do tragicznego wypadku na przejeździe kolejowym. Osobowe volvo wjechało wprost pod szynobus. Wszystkie trzy osoby podróżujące autem zginęły.

Do wypadku doszło na niestrzeżonym przejeździe kolejowym w Dąbrówce Wielkopolskiej we wtorek 19 lipca po południu. 

Dąbrówka Wielkopolska. Tragedia na przejeździe

Jak poinformowała policja, trwają czynności z udziałem funkcjonariuszy ze Świebodzina oraz prokuratury. Przyczyna tragedii na razie nie jest znana. 

Siła zderzenia samochodu z szynobusem była ogromna. Volvo, które ścięło także przydrożną latarnię, zostało zmiażdżone. Kierowca i dwójka pasażerów zginęli. 

Pojazdem szynowym podróżowało ok. 20 osób. Nikt nie odniósł obrażeń. 

Jak informuje "Gazeta Lubuska", na miejscu wypadku pracowało pięć zastępów straży pożarnej. Przyleciał także śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. 

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy