Reklama

Reklama

Tragedia w lubuskim: Nie żyje 37-latek

W Żarach 37-letni mężczyzna spadł z czwartego piętra. Jak informuje policja, w wyniku odniesionych ran zmarł. Funkcjonariusze pod nadzorem prokuratora wyjaśniają okoliczności tej tragedii.

Z wstępnych ustaleń policjantów wynika, że prawdopodobnie mężczyzna spadł, kiedy próbował przejść z jednego balkonu na drugi. Po upadku z czwartego piętra bloku był reanimowany, ale nie udało się go uratować.

- Na miejscu przeprowadzono oględziny i wykonano inne czynności. Prokurator zarządził również sekcję zwłok. Na razie nie wiadomo, z jakiego powodu mężczyzna próbował przejść między balkonami. Ma to ustalić prowadzone postępowanie - poinformowała Aneta Berestecka z Komendy Powiatowej Policji w Żarach.

Dodała, że śledztwo w opisanej sprawie nadzoruje Prokuratura Rejonowa w Żarach. Informację o zdarzeniu przekazała "Gazeta Lubuska".

Reklama


Wasze komentarze
No hate

Dodawanie komentarzy pod tym artykułem zostało wyłączone

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym, nasyconym nienawiścią komentarzom, niezależnie od wyrażanych poglądów. Jeśli widzisz komentarz w innych serwisach, który jest hejtem – wyślij nam zgłoszenie.

Reklama

Reklama

Reklama