Reklama

Reklama

Śmiertelny wypadek w Kostrzynie nad Odrą. Nie żyje 28-latek

Nad ranem w Kostrzynie nad Odrą w Lubuskiem doszło do tragicznego wypadku. Śmierć poniósł w nim 28-letni mieszkaniec tego miasta - poinformował Grzegorz Jaroszewicz z Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie Wielkopolskim. Policjanci pod nadzorem prokuratury ustalają przyczyny zdarzenia.

Zgłoszenie o wypadku na ul. Północnej w Kostrzynie służby odebrały w niedzielę około godz. 4 rano.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący volkswagenem passatem stracił nad nim panowanie, zjechał z jezdni i uderzył w drzewo.

- W wyniku wypadku auto zostało poważnie uszkodzone. Kierujący nim 28-latek poniósł śmierć na miejscu - powiedział Jaroszewicz.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy