Reklama

Reklama

Rodzinna tragedia pod Gorzowem. Dwie osoby nie żyją

We wsi Jenin koło Gorzowa w piątek 27 listopada doszło do rodzinnej tragedii. Według informacji, do jakich dotarł portal gorzowianin.com, syn zabił swoich rodziców. Na miejscu pracuje grupa dochodzeniowo-śledcza i prokurator.

- Zatrzymano potencjalnego sprawcę - poinformował rzecznik Prokuratury Okręgowej w Gorzowie Wlkp. Łukasz Gospodarek.

Lokalny portal gorzowianin.com napisał, że według informacji, do których dotarł: "w mieszkaniu doszło do zabójstwa - to syn miał zabić swoich rodziców".

Prokurator Gospodarek nie potwierdził oficjalnie tej informacji. - Na razie nie możemy zdradzać szczegółów sprawy. Na miejscu trwają oględziny, są prowadzone inne czynności. Mogę jedynie powiedzieć, że jedna ze wstępnych wersji śledztwa jest taka, iż do zdarzenia doszło na tle rodzinnym - powiedział prokurator.

Reklama

Śledztwo w tej sprawie będzie nadzorowała Prokuratura Rejonowa w Gorzowie Wlkp.

Grzegorz Jaroszewicz z Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie Wlkp. poinformował, że w domu znaleziono ciała małżeństwa - 69-letniego mężczyzny i 62-letniej kobiety, a zatrzymany został ich 42-letni syn.

Wasze komentarze
No hate

Dodawanie komentarzy pod tym artykułem zostało wyłączone

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym, nasyconym nienawiścią komentarzom, niezależnie od wyrażanych poglądów. Jeśli widzisz komentarz w innych serwisach, który jest hejtem – wyślij nam zgłoszenie.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje