Reklama

Reklama

Pożar w Szprotawie. Tragiczne odkrycie w zgliszczach

Dramatyczne informacje z miejscowości Szprotawa. Jak donoszą lokalne media, doszło tam do tragicznego w skutkach pożaru mieszkania. Po ugaszeniu ognia, wewnątrz budynku znaleziono zwłoki mężczyzny.

Pożar wybuchł we worek wcześnie rano w wielorodzinnym budynku w Szprotawie (woj. lubuskie). 

Szprotawa. Pożar w mieszkaniu. Znaleziono zwłoki

Jak wynika z informacji służb, ognieniem objęty był pokój mieszkania na drugim pierze. To w nim strażacy znaleźli martwego mężczyznę. - Podczas gaszenia mieszkania strażacy znaleźli zwłoki 67-latka, którym tam mieszkał - poinformował Arkadiusz Szlachetko z Komendy Powiatowej Policji w Żaganiu.

Podczas działań z budynku ewakuowanych zostało 14 osób, większość z nich jeszcze przed przyjazdem wozów strażackich. W akcji gaśniczej w Szprotawie brało udział 11 zastępów państwowej i ochotniczej straży pożarnej.

Reklama

Po ugaszeniu pożaru policjanci wraz z prokuratorem przeprowadzili oględziny, a ustaleniem przyczyny zdarzenia zajmuje się biegły z zakresu pożarnictwa. Śledztwo nadzoruje Prokuratura Rejonowa w Żaganiu. 

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy