Nastolatka urodziła w domu, zawiadomiono policję. "Sprawa wielowątkowa"

Zaciśnięta piąstka niemowlęcia ułożona na miękkim kocyku z motywem liści oraz wśród pościeli z dziecięcymi wzorami, widoczne są delikatne pastelowe kolory i fragment smoczka.
Nastolatka urodziła dziecko. Lekarze zawiadomili policję, prowadzone są czynności, zdj. ilustracyjne Zofia Bazak East News

W skrócie

  • Policjanci i strażacy interweniowali w mieszkaniu, gdzie znaleziono noworodka po domowym porodzie 17-latki.
  • Zarówno matka, jak i dziecko trafili do szpitala, ich stan jest określany jako dobry.
  • Sprawą zajmuje się policja, zaplanowano kolejne przesłuchania.
  • Więcej ważnych informacji znajdziesz na stronie głównej Interii, otwiera się w nowym oknie

Gorzów Wielkopolski. Nastolatka urodziła dziecko w domu. Lekarze zaalarmowali policję

Zobacz również:

Gorzów Wielkopolski. 17-latka urodziła dziecko. "Stan noworodka jest dobry"

Zobacz również:

Pełczyńska-Nałęcz o głośnej sytuacji na lotnisku: Zapłaciłam z własnych pieniędzyPolsat NewsPolsat News