Reklama

Reklama

​Makabryczna zbrodnia w Zielonej Górze. Są trzy ofiary

​Makabryczna zbrodnia w Zielonej Górze. W jednym z mieszkań w bloku przy ulicy Kraljevskiej znaleziono ciała kobiety i jej dwóch córek - mówi Małgorzata Stanisławska z zielonogórskiej policji.

Funkcjonariuszy powiadomiła kobieta, która nie mogła skontaktować się ze swoją znajomą i poprosiła policjantów o pomoc. Funkcjonariusze przyjechali na miejsce, jednak drzwi do mieszkania kobiety były zamknięte. Wspólnie ze strażakami wyważyli drzwi. Na miejscu zobaczyli zwłoki 31-letniej kobiety oraz jej dwóch córek: 9-letniej i 13-letniej. 

Na miejscu tragedii trwają oględziny. Policja na razie nie udziela informacji jak doszło do zbrodni, ale ma podejrzenia co do sprawcy morderstwa. Trwają jego poszukiwania. 

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL