Reklama

Reklama

​Lubuskie: Zaginęła kobieta. Policja prosi o pomoc

13 lipca bieżącego roku zaginęła Agata Łońska. Lubuska policja prosi o kontakt osoby, które mogą posiadać jakiekolwiek informacje o miejscu pobytu kobiety.

Agata Łońska 13 lipca bieżącego roku o godz. 19. opuściła mieszkanie przy ul. Emilii Plater w Żarach, gdzie mieszkała ze swoim chłopakiem, zabierając ze sobą rower typu damka koloru czerwonego z napisem "Jubilat", ostatni raz kontaktując się telefonicznie z osobami najbliższymi około godz. 23:00. Od tej pory brak jest kontaktu z zaginioną i nie jest znane jej miejsce pobytu - informuje policja.

Rysopis zaginionej

155 cm wzrostu, sylwetka szczupła, ciemne włosy, długość do ramion, oczy brązowe.

Znaki szczególne: tatuaż na karku, symbol przechylonej litery "D".

Ubiór: sukienka czarna w białe grochy (taka jak na zdjęciu), posiadała ze sobą rower damka koloru czerwonego oraz brązową torebkę z dokumentami.

Reklama

Kontakt z policją

Według funkcjonariuszy prowadzących sprawę zaginięcia Agaty Łońskiej kobieta mogła jechać na czerwonym rowerze w rejonie osiedla Zawiszy Czarnego, ul. Żagańskiej lub dróg w kierunku miejscowości Kadłubia czy Marszów.

Osoby, które miały kontakt z zaginioną po godz. 19 dnia 13 lipca bieżącego roku lub posiadają jakiekolwiek informacje o miejscu jej pobytu, proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Żarach lub z funkcjonariuszami prowadzącymi sprawę poszukiwawczą:  tel. 690-106-816 lub i tel. 690-106-612.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy