Reklama

Reklama

Lubuskie: Zabójstwo w Sieniawie Żarskiej. Zginęła 24-letnia kobieta

Policja pod nadzorem prokuratury wyjaśnia okoliczności zabójstwa 24-latki z Sieniawy Żarskiej w Lubuskiem. Ciało kobiety znaleziono minionej nocy w domu - poinformował Łukasz Wojtasik z Prokuratury Okręgowej w Zielonej Górze.

Zaalarmowani policjanci, w nocy z niedzieli na poniedziałek udali się pod wskazany adres w Sieniawie Żarskiej. Po wejściu do mieszkania znaleźli martwą kobietę.

Obrażenia na ciele 24-latki wskazują, że padła ofiarą zabójstwa. Polsat News informuje, że ciało 24-latki leżało w łazience. Miała ranę kłutą szyi. Przyczynę jej śmierci ma ustalić zarządzona przez prokuratora sekcja zwłok.

- Na razie do sprawy nikt nie został zatrzymany. Poszukujemy 27-letniego byłego konkubenta kobiety, który może posiadać informacje w tej sprawie. Wykonywane są również inne czynności procesowe - powiedział prokurator Łukasz Wojtasik.

Reklama

W liście miał przyznać się do zbrodni

Z nieoficjalnych ustaleń dziennikarki Polsat News wynika, że podejrzewany o zbrodnię mężczyzna zostawił w domu swoich rodziców list, w którym przyznał się do popełnienia zabójstwa.

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Żarach poszukują Wojciecha Plisa urodzonego w 1994 roku, zamieszkałego w Sieniawie Żarskiej. Mężczyzna może poruszać się samochodem marki Mitsubishi Carisma koloru czerwonego o numerze rejestracyjnym FZA 37202. Jak sugeruje policja, niewykluczone, że będzie chciał przekroczyć granicę i ukrywać się na terenie Niemiec.

Osoby posiadające jakiekolwiek informacje na temat miejsca pobytu poszukiwanego są proszone o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Żarach pod numerami telefonu: 47 79 41 211, 47 79 41 253, 47 79 41 262 lub pod numerami alarmowymi: 997 i 112.

Wasze komentarze
No hate

Dodawanie komentarzy pod tym artykułem zostało wyłączone

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym, nasyconym nienawiścią komentarzom, niezależnie od wyrażanych poglądów. Jeśli widzisz komentarz w innych serwisach, który jest hejtem – wyślij nam zgłoszenie.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje