Reklama

Reklama

Lubuskie: W szambie znaleziono ludzkie szczątki

Ludzkie szczątki odnaleziono w szambie na jednej z posesji we wsi Strużka w powiecie krośnieńskim. Sprawa jest wyjaśniana pod nadzorem prokuratury. Prawdopodobnie są to szczątki dorosłej osoby - poinformowała Sylwia Betka z Komendy Powiatowej Policji w Krośnie Odrzańskim.

"Prowadzone postępowanie ma na celu ustalenie tożsamości, przyczyny śmierci tej osoby oraz okoliczności, w jakich jej zwłoki znalazły się w szambie" - powiedziała Sylwia Betka.

Jak dodała, decyzją prokuratora szczątki zostaną poddane sekcji i innym badaniom prosektoryjnym.

Na ludzkie szczątki natknął się operator beczkowozu, który w piątek w godzinach porannych przyjechał opróżnić w zbiornik na nieczystości. Na miejsce wezwano policjantów, którzy pod nadzorem prokuratora przeprowadzili oględziny. Trwają również inne czynności.

Reklama

Informację o tej sprawie przekazał serwis NewsLubuski.pl, który nieoficjalnie ustalił, że mogą to być zwłoki zaginionego kilka lat temu mieszkańca Strużki.

Wasze komentarze
No hate

Dodawanie komentarzy pod tym artykułem zostało wyłączone

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym, nasyconym nienawiścią komentarzom, niezależnie od wyrażanych poglądów. Jeśli widzisz komentarz w innych serwisach, który jest hejtem – wyślij nam zgłoszenie.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL