Reklama

Reklama

Lubuskie: W rzece Bóbr znaleziono zwłoki zaginionego 63-latka

W rzece Bóbr w Żaganiu (woj. lubuskie) znaleziono zwłoki 63-letniego mężczyzny, który od kilku dni był poszukiwany przez rodzinę i policję. Przyczyna i okoliczności jego śmierci są wyjaśniane pod nadzorem prokuratora - poinformowała Aleksandra Jaszczuk z Komendy Powiatowej Policji w Żaganiu.

Zwłoki znajdujące się w rzece zauważył we wtorek (18 sierpnia) jeden z przechodniów, który zawiadomił o tym służby. Na miejscu szybko pojawili się policjanci i strażacy.

Po wydobyciu zwłok z wody dokonano identyfikacji. Okazało się, że chodzi o 63-latka z Żagania, którego zaginięcie rodzina zgłosiła policji w sobotę (15 sierpnia).

- Jak zawsze w takich sytuacjach, prokurator zarządził sekcję zwłok mającą ustalić przyczynę zgonu mężczyzny - powiedziała Jaszczuk.

Informacje o wydarzeniu przekazał portal newslubuski.pl.

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy