Reklama

Reklama

Lubuskie: Tragiczny wypadek przy pracy. Nie żyje 19-latek

Policja i prokuratura wyjaśniają okoliczności wypadku przy pracy, do którego doszło we wtorek (25 sierpnia) w Skwierzynie (woj. lubuskie). Podczas remontu w jednym z tamtejszych sklepów prąd poraził 19-latka. Młody człowiek zmarł w szpitalu.

Do zdarzenia doszło rano w sklepie przy ulicy Chrobrego w Skwierzynie. 

Ze wstępnych ustaleń wynika, że młody pracownik firmy zewnętrznej wykonującej remont w tym obiekcie został porażony prądem, gdy wykonywał prace przy podwieszanym suficie.

"19-latek był reanimowany na miejscu, a potem został zabrany do szpitala. Niestety, mimo wysiłków lekarzy po kilku godzinach zmarł" - poinformowała Justyna Łętowska z Komendy Powiatowej Policji w Międzyrzeczu.

Dodała, że postępowanie mające wyjaśnić przyczynę i dokładne okoliczności tej tragedii prowadzi prokuratura. Sprawą zajmuje się również Państwowa Inspekcja Pracy.

Reklama

Informację o zdarzeniu zamieścił m.in. portal gorzowianin.com.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy