Reklama

Lubuskie: Tragiczny wypadek pod Żarami. Zginęły trzy osoby, w tym dziecko

Trzy osoby, w tym dziecko, zginęły w tragicznym wypadku w miejscowości Bieniów (woj. lubuskie). Z niewyjaśnionych dotąd przyczyn auto osobowe zjechało na przeciwległy pas ruchu i zderzyło się czołowo z ciężarówką. Wypadek spowodował poważne utrudnienia w lokalnym ruchu drogowym.

Do tragedii doszło przed godz. 15 na drodze krajowej nr 27 w miejscowości Bieniów między Nowogrodem Bobrzańskim a Żarami. Jak przekazał podinsp. Marcin Maludy, rzecznik prasowy wojewódzkiej policji kia sportage jadąca w kierunku Żar zderzyła się czołowo z ciężarówką marki volvo.

Samochodem osobowym podróżowały trzy osoby - dwóch dorosłych i dziecko. Cała trójka zginęła na miejscu.

Lubuskie. Tragiczny wypadek pod Żarami. Zginęły trzy osoby

Jak donosi portal zary.naszemiasto.pl do tragicznego w skutkach wypadku doszło na prostym odcinku drogi. Na miejscu pracowały zarówno medycy, strażacy, jak i policjanci, którzy ustalali dokładny przebieg zdarzenia. Ze wstępnych ustaleń mundurowych wynika, że z to kia zjechała z niewyjaśnionych dotąd przyczyn na przeciwległy pas ruchu.

Reklama

Wypadek spowodował poważne utrudnienia w lokalnym ruchu drogowym. Omijające miejsce tragedii pojazdy były kierowane na wąskie, polne, nieodśnieżone drogi, przez co musiały poruszać się bardzo powoli, a to skutkowało sporymi zatorami, ponieważ dodatkowo samochody zakopywały się w zaspach śnieżnych.

Jak podają lokalne media to nie jedyny śmiertelny wypadek do jakiego doszło we wtorek w województwie lubuskim. Po godzinie trzeciej w nocy w Zielonej Górze osobowe bmw uderzyło z dużym impetem w drzewo. Siła była tak duża, że rozerwała samochód na dwie części. W wypadku zginęło dwoje młodych ludzi.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: lubuskie | tragiczny wypadek | nie żyje | dk 27

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy