Reklama

Reklama

Lubuskie: Tragiczny wypadek na S3. Dwie osoby nie żyją

Po zderzeniu dwóch aut osobowych, na wysokości Zielonej Góry została zablokowana jezdnia drogi S3 w kierunku Gorzowa Wlkp. W wypadku śmierć poniosły dwie osoby, jedna została poważnie ranna – poinformowała Małgorzata Stanisławska z Komendy Miejskiej Policji w Zielonej Górze.

- Z nieustalonej przyczyny doszło do zderzenia Nissana Qashqaia z Oplem Astrą. Oplem jechały trzy starsze osoby. Dwie z nich poniosły śmierć, a trzecia w bardzo ciężkim stanie została zabrana przez pogotowie do szpitala. Kierowcy nissana nic poważnego się nie stało, był trzeźwy - powiedziała Stanisławska.

Dodała, że po zakończeniu działań ratowniczych na miejscu tragedii pracę rozpoczęli policjanci, którzy ustalają przebieg i przyczynę wypadku. Śledztwo w tej sprawie będzie nadzorowane przez prokuratora.

Utrudnienia na S3 mogą potrwać kilka godzin

Z informacji przekazanej przez dyżurnego PID zielonogórskiego oddziału GDDKiA wynika, że do wypadku doszło we wtorek przed godz. 20 na 191. kilometrze S3 - między węzłami Zielona Góra Południe a Zielona Góra Północ.

Reklama

W związku z wstrzymaniem ruchu w kierunku Gorzowa został zorganizowany objazd przez Zieloną Górę. Utrudnienia z nim związane mogą potrwać kilka godzin.

Reklama

Reklama

Reklama