Reklama

Reklama

Lubuskie: Tragiczna śmierć 17-latka na motocrossie

Śmiertelny wypadek w Lubuskiem. W okolicach miejscowości Trzebiel zginął 17-latek, który jeździł po lesie motocrossem. Policja wyjaśnia okoliczności tragicznego zdarzenia.

Reklama

Do wypadku doszło we wtorek na leśnej drodze w rejonie miejscowości Trzebiel w województwie lubuskim.

Reklama

17-letni chłopak, który jeździł po lesie motocrossem, poniósł śmierć na miejscu. 

Policjanci wyjaśniają wszystkie okoliczności tragicznego zdarzenia i jednocześnie apelują o zachowanie ostrożności. Mundurowi przypominają, że wypadki z udziałem jednośladów mogą nieść za sobą tragiczne skutki. 

"Jazda motocyklem to poczucie wolności i świetna zabawa, niestety często okazuje się niebezpieczna. Kierowcę motocykla nie chroni karoseria pojazdu, poduszki powietrzne, czy pasy bezpieczeństwa i jest on z tego powodu szczególnie narażony na utratę zdrowia, a nawet życia" - apeluje policja.

Funkcjonariusze przypominają, że nigdy nie wiadomo, jak zachowa się pojazd po gwałtownym najechaniu na dziurę, konar drzewa, czy śliski kamień przykryty liśćmi. 


Wasze komentarze
No hate

Dodawanie komentarzy pod tym artykułem zostało wyłączone

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym, nasyconym nienawiścią komentarzom, niezależnie od wyrażanych poglądów. Jeśli widzisz komentarz w innych serwisach, który jest hejtem – wyślij nam zgłoszenie.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy