Reklama

Reklama

Lubuskie: Starsze małżeństwo zginęło od ciosów nożem. Podejrzewany w rękach policji

Starsze małżeństwo zginęło od ciosów zadanych nożem. O dokonanie zabójstwa podejrzewany jest 49-letni członek ich rodziny, który został zatrzymany na miejscu zabójstwa. Do zbrodni doszło w środę 23 marca w miejscowości Skwierzyna (woj. Lubuskie).

Wykonana w czwartek sekcja zwłok potwierdziła, że 74-letnia kobieta oraz jej mąż w tym samym wieku zginęli od ran zadanych nożem. 

- Do zabójstwa doszło w środę w mieszkaniu pokrzywdzonych, a podejrzewanym o jego dokonanie jest 49-letni członek rodziny zabitych - poinformował rzecznik Prokuratury Okręgowej w Gorzowie Wlkp. Łukasz Gospodarek.

Do przestępstwa doszło w środę (23 marca br.) w mieszkaniu pokrzywdzonych. Zgłoszenie policja otrzymała od świadka po godz. 16.

Zabójstwo małżeństwa w Skwierzynie. W piątek przesłuchanie podejrzewanego 49-latka

We wskazanym w nim mieszkaniu policjanci znaleźli martwą 74-latkę i jej męża. Straszy mężczyzna jeszcze żył, ale mimo podjętej reanimacji zmarł. Na miejscu funkcjonariusze zatrzymali 49-latka podejrzewanego o zabicie swoich bliskich.

Reklama

- W piątek prokurator prowadzący sprawę planuje przesłuchanie w charakterze podejrzanego 49-latka, który został zatrzymany przez policjantów na miejscu zabójstwa - powiedział PAP prokurator Gospodarek.

Śledztwo w opisanej sprawie nadzoruje Prokuratura Rejonowa w Międzyrzeczu. 

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy