Reklama

Reklama

Lubuskie: Przyjechali na wypoczynek. Znaleziono ich martwych. Prokuratura wszczyna śledztwo

- Małżeństwo w wieku około 70 lat zostało znalezione martwe w gospodarstwie agroturystycznym w miejscowości Bronków w pow. krośnieńskim (Lubuskie) - poinformował w niedzielę Łukasz Wojtasik z Prokuratury Okręgowej w Zielonej Górze. Prokuratura wszczęła śledztwo w sprawie wyjaśnienia przyczyn śmierci.

Z ustaleń śledczych wynika, że w ub. tygodniu małżeństwo z gminy Żary (Lubuskie) przyjechało do Bronkowa na wypoczynek. W czwartek (9 września br.) pracownik gospodarstwa agroturystycznego, w którym się zatrzymali znalazł ich martwych.

Na miejscu przeprowadzono oględziny pod nadzorem prokuratora i inne czynności procesowe. W pokoju, w którym znajdowały się ciała były różnego rodzaju leki, co może świadczyć o tym, że oboje byli schorowani.

Wstępne oględziny

- Wstępne oględziny nie wykazały, by do śmierci małżeństwa przyczyniły się inne osoby. Pod uwagę jest brana m.in. wersja związana z przedawkowaniem leków. Na tym etapie śledztwa to jednak tylko przypuszczenie. Kluczowe będą wyniki sekcji zwłok i badań histopatologicznych zleconych przez prokuratora - powiedział Wojtasik.

Śledztwo w opisanej sprawie prowadzi Prokuratura Rejonowa w Krośnie Odrzańskim. Informację o zgonie małżeństwa przekazała w niedzielę "Gazeta Lubuska".

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Dodawanie komentarzy pod tym artykułem zostało wyłączone

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym, nasyconym nienawiścią komentarzom, niezależnie od wyrażanych poglądów. Jeśli widzisz komentarz w innych serwisach, który jest hejtem – wyślij nam zgłoszenie.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje