Reklama

Reklama

Lubuskie: Policja poszukuje dwóch nastolatków

Policjanci poszukują 13 i 15-latka, którzy w poniedziałek (10 maja br.) wyszli z domów we wsi Ledno w gm. Trzebiechów (woj. lubuskie) i do chwili obecnej nie powrócili - poinformowała Małgorzata Stanisławska z Komendy Miejskiej Policji w Zielonej Górze.

- Ostatni raz chłopcy byli widziani razem w poniedziałek, około godz. 15 w miejscowości Ledno, w okolicy domu numer 8. Od tego czasu nie wiadomo, gdzie mogą się znajdować, nie nawiązali też kontaktu z rodzinami. W ich poszukiwania zaangażowani są policjanci, strażacy i inne osoby - powiedziała Stanisławska.

Poszukiwani nastolatkowie

13-letni Filip Pasiewicz ma 164 cm wzrostu, waży ok. 60 kg i ma krępą sylwetkę; włosy ciemny blond, ścięte krótko, niebieskie oczy, nos prosty i pełne uzębienie. Ubrany był w pomarańczową koszulkę z krótkim rękawem i napisem, granatowe dresowe spodnie z czerwonym zamkiem na lewej nogawce w okolicy kolana, czarne buty sportowe marki reebok.

Reklama

15-letni Marek Gawryszak ma 167 ccm wzrostu, waży ok. 60 kg i jest szczupłej budowy ciała; włosy ciemny blond, ścięte krótko, niebieskie oczy, nos prosty, uzębienie pełne. Ubrany w granatową bluzę bez kaptura, z przodu na bluzie widoczna jest amerykańska flaga, czarne dresowe spodnie, szare buty sportowe marki puma, czapkę z daszkiem typu moro.

Fotografie poszukiwanych nastolatków zostały zamieszczone na stronach internetowych lubuskiej i zielonogórskiej policji.

Policjanci proszą osoby, który posiadają jakiekolwiek informacje o zaginionych chłopcach, o kontakt z najbliższą jednostką policji pod numerem alarmowym 112 lub numerami: 47 795 64 11 i 47 795 24 11.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje