Reklama

Reklama

Lubuskie: Miała trzy promile. Wjechała autem w dom

54-letnia kobieta wjechała w dom w gminie Krzeszyce (woj. lubuskie). Jak wykazały badania alkomatem, miała ponad trzy promile alkoholu we krwi.

Jak przekazała w piątek Klaudia Biernacka z Komendy Powiatowej Policji w Sulęcinie, na szczęście w wyniku zdarzenia nikt nie odniósł obrażeń.

- Kobieta za swoje bezmyślne zachowanie odpowie przed sądem. Grozi jej do dwóch lat więzienia i sądowy zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych. Ponadto poniesie koszty naprawy wyrządzonej szkody w mieniu - powiedziała Biernacka.

Przebiła ogrodzenie, złamała drzewo i uderzyła w dom

Do niebezpiecznej sytuacji doszło w czwartek na terenie gminy Krzeszyce. Osobowy ford przebił tam stalowe ogrodzenie, złamał sporych rozmiarów świerk i uderzył w elewację budynku mieszkalnego.

Reklama

- Przy wsparciu zgłaszających, wspólnymi siłami, udało się odblokować zniszczone drzwi. Kierująca była przytomna, ale nie do końca świadoma tego, co właśnie się wydarzyło. Przeprowadzone badanie wykazało, że prowadziła samochód mając ponad trzy promile w swoim organizmie - przekazała policjantka.

Funkcjonariusze zabezpieczyli uszkodzony samochód kobiety. 

Niebawem 54-latka usłyszy zarzuty związane z jadą pod wpływem alkoholu.

Rozlicz pit online już teraz lub pobierz darmowy program


Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy