Reklama

Lubuskie: Dziecko szło wzdłuż trasy ekspresowej. Sytuację nagrano

Dlaczego kilkuletnia dziewczynka szła za barierką wzdłuż drogi ekspresowej S3 w Lubuskiem, a w tym samym czasie obok niej powoli jechał samochód z włączonymi światłami awaryjnymi? Nagranie wzbudza wiele komentarzy w internecie.

Nagranie trwa minutę, ale nie zostawia wątpliwości. Widać na nim, jak dziecko idzie przy drodze, za barierką, podczas gdy równolegle bardzo wolno jedzie samochód osobowy. Autorzy nagrania, jadący tuż za nim w aucie ciężarowym, pytają dziewczynkę, czy jej pomóc, na co pada tylko krótka odpowiedź: Nie. 

Na nietypowe zdarzenie zwróciła uwagę "Gazeta Lubuska". Jak czytamy, wideo zostało udostępnione na jednej z facebookowych grup. 

"Z pytaniem o źródło tej informacji oraz samego filmiku zwróciliśmy się do administracji strony. Dowiedzieliśmy się jedynie, że autorem filmu jest osoba, która najpierw opublikowała go w serwisie Tik Tok i że filmik został przesłany administratorom przez jeszcze kogoś innego. Lubuska policja nie potrafi jeszcze wskazać autora nagrania ani pasażerów auta osobowego" - pisze "GL". 

Reklama

- Nie wiadomo, z jakiego odcinka drogi pochodzi nagranie, nie jest też dobrze widoczny słupek hektometryczny, żeby można było ustalić dokładne miejsce zdarzenia. Nie mieliśmy takiego zgłoszenia - mówi podinsp. Małgorzata Stanisławska, rzeczniczka komendanta miejskiego policji w Zielonej Górze. Jak dodaje, funkcjonariusze próbują to ustalić.

Nie czekaj do ostatniej chwili, pobierz za darmo program PIT 2020 lub rozlicz się online już teraz!

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy